Nôž na štiepačku Strend Pro LS8000/1050B, plochý
Kód: ST114355
Akcia
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
Výkonná a trvanlivá priamočiara píla .Ideálna pomôcka pri širokej palete rezacích aplikácií, napr. rezanie pri demolácii, prerezávanie stromov a orezávanie konárov - Regulátor rýchlosti na kontrolované rezanie v krehkých materiáloch alebo pre vysokorýchlostné výsledky - Výmena pílových listov bez nástroja pohodlná pre používateľa, s integrovaným priestorom pre pílové listy - Kontrolka /Zapnuté/ signalizuje, že náradie je pripravené na použitie - Mäkké držadlo lepšie a pohodlnejšie držanie Technická charakteristika: Príkon: 1.050 W Dĺžka zdvihu: 28 mm Rýchlosť listu: 800 - 2.700 zdv/min Hĺbka rezu do dreva: 180 mm Hĺbka rezu do hliníka: 30 mm Hĺbka rezu do kovov: 20 mm Hmotnosť: 3,7 kg Funkcie: Výmena noža systémom „Clic“ Kontrolka zapnuté Priestor pre pílové listy Rozsah dodávky: 3ks pílových listov Taška