MAKITA AKU UŤAHOVÁK DTW190RFJ SERVIS EXCLUSIVE | Rozšírenie záruky na 3 roky zadarmo
Kód: MADTW190RFJ
Akcia
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Nízka hmotnosť, vysoký výkon
  • LED osvetlenie s funkciou dosvitu
  • Svietiace telo stroja v tme
  • Kompaktný a ľahký 4 pólový motor
  • Elektronický vypínač, brzda motora
  • Dodávané s dvomi akumulátormi, nabíjačkou a kufrom
Dodatočné parametre
Kategória: Rázové uťahováky 18V
Záruka: 2 roky
EAN: 088381812146
Faktor akustickej neistoty (K): 3 dB (A)
Faktor neistoty vibrácií (K): 1,5 m/s²
Hladina akustického tlaku (L <sub>pA</sub>): 95 dB (A)
Hladina akustického výkonu (L<sub>WA</sub>): 105 dB (A)
Hmotnosť (EPTA): 1,2 – 1,5 kg
Maximálny uťahovací moment: 190 Nm
Maximálny výkon: 210 W
Menovité napätie batérie: 18 V
Počet úderov naprazdno: 0 - 3.000 min<sup>-1</sup>
Rozmery (D x Š x V): 176 x 79 x 219 mm