MAKITA DTW700RTJ AKU RÁZOVÝ UŤAHOVÁK 18V SERVIS EXCLUSIVE | Rozšírenie záruky na 3 roky zadarmo
Kód: MADTW700RTJ
Akcia
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Výkonný a veľmi kompaktný rázový uťahovák na batérie. Ideálne pre rôzne montážne práce.
  • Vynikajúca dávkovacia sila vďaka štvorstupňovej elektronickej voľbe otáčok.
  • Úderník z kalenej ocele v kovovom puzdre.
  • Prepínač Vario s prídavným režimom pre rýchlejšie prepnutie na maximálnu rýchlosť.
  • Ergonomická, zužujúca sa rukoväť s pohodlnou mäkkou výplňou.
  • Integrované LED osvetlenie pre pohodlnejšiu prácu na slabo osvetlených miestach.
  • Indikácia zostávajúcej kapacity batérie pomocou svetelného signálu.
  • Dodáva sa s jedným akumulátorom BL1850 a rýchlonabíjačkov v systainery.
Dodatočné parametre
Kategória: Rázové uťahováky 18V
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
EAN: 088381723862
Faktor akustickej neistoty (K): 3 dB (A)
Hladina akustického tlaku (L <sub>pA</sub>): 94 dB (A)
Hladina akustického výkonu (L<sub>WA</sub>): 105 dB (A)
Hmotnosť (EPTA): 2,3 – 2,7 kg
Maximálny uťahovací moment: 700 Nm
Maximálny výkon: 430 W
Menovité napätie batérie: 18 V
Rozmery (D x Š x V): 170 x 81 x 258 mm